tice logo

درباره ما


تاریخچه تایس

پس از احساس نیاز به یک نرم افزار کاربردی و مفید برای اداره امور آموزشگاه زبان و عدم وجود نرم افزار مناسب، گروه نرم افزاری تایس برآن شد تا نرم افزار مناسبی برای اداره آموزشگاه زبان تحت مدیریت خود در محیط آموزشگاهی زبان طراحی کند. اولین ورژن نرم افزار در سال 1386 ارایه شد و تا کنون بیش از 7 ورژن از این نرم افزار ارایه شده است که همگی بر اساس بازخورد های بدست آمده از آموزشگاه های دارای این نرم افزار بوده است. بدین ترتیب تایس در حال حاضر در شرایطی کاملا ایده آل قرار دارد لازم به ذکر است این نرم افزار مراحل تکامل خود را به خوبی گذرانده است و به طور منظم امکانات جدیدی به آن اضافه می گردد.

مهم ترین ویژگی و تفاوت های تایس

نرم افزار تایس در سال 1386 به عنوان اولین نرم افزار تخصصی مدیریت آموزشگاه زبان طراحی و تولید شد. مهم ترین ویژگی و تفاوت تایس، طراحی و تولید این نرم افزار در محیط آموزشگاه زبان و توسط متخصصین این حوزه است لذا این نرم افزار کاملا با نیاز ها و شرایط آموزشگاه های زبان مطابقت دارد و از این نظر قابل مقایسه با نرم افزار های مشابه نیست. طراح اصلی این نرم افزار استاد تابش پور، مدیر و موسس آموزشگاه زبان و مولف مجموعه کتب و سیستم آموزشی وی سی وی است.

چرا تایس؟

تایس نرم افزار جامع مدیریت آموزشگاه زبان است که برای اولین بار در ایران در سال ۱۳۸۶ بصورت تخصصی در جهت مدیریت آموزشگاه زبان طراحی و تولید شد. همانطور که گفته شد تایس در محیط آموزشگاه زبان و توسط مدیریت آموزشگاهی بزرگ طراحی و تولید شده است. در نرم افزار تایس سعی شده به جهت برطرف شدن تمامی نیاز های آموزشگاه های زبان، امکانات لازم تعبیه شود. گروه نرم افزاری تایس همواره با توجه به نیاز روز، امکانات جدید را به نرم افزار اضافه می کند. تایس همیاری قدرتمند در مدیریت آموزشگاه شماست.

مشتریان تایس

با توجه به فعالیت بیش از یک دهه نرم افزار تایس، هم اکنون بیش از 400 آموزشگاه در سراسر کشور (تمامی 31 استان ایران و بیش از 150 شهر) از نرم افزار تایس در امور مدیریتی آموزشگاه خود بهره می برند.

خلاصه توانایی ها

- سامانه ارسال و دریافت پیامک - تعریف کاربران و میزان دسترسی آنها - تعریف ترم ها - ثبت اطلاعات اساتید - تعریف سطوح و منابع آموزشی - تعریف و برنامه ریزی کلاسهای هر ترم و جلوگیری از تداخل کلاسها قطعی - رزرو ( با رعایت پیشنیاز) ، - ثبت نام زبان آموزان ) برای زبان آموزان (در لحظه ثبت نام)ID Card - صدور کارت شناسایی ( - آمار ثبت نامی ها و ظرفیت هر کلاس - برنامه هفتگی و روزانه کل کلاس های هر ترم همراه با اطلاعات کامل ) همراه با جلد آنClass Register - چاپ لیست حضور و غیاب کلاس ( - برنامه اساتید به صورت تک تک و قابل پرینت - لیست کلاسهای تعریف شده هر ترم همراه با جزئیات - کارنامه انفرادی / کل اعضای یک کلاس با ظاهری شکیل و اطلاعات کامل - سوابق تحصیلی زبان آموزان (پرونده الکترونیکی) - جستجوی سریع و راحت زبان آموزان - امکان ویرایش کلیه بخش ها - امور مالی، گزارش درآمد و هزینه های سالانه، صدور اسناد حسابداری و دستور پرداخت، ... - دریافت و ثبت شهریه در هنگام ثبت نام(امکان پرداخت به صورت اقساط) - لیست بدهکاران هر ترم / نامه اخطار باقیمانده شهریه / دریافت باقیمانده شهریه (اقساط) - واریز شهریه های دریافت شده به بانک - موجودی لحظه ای صندوق (دریافت بابت شهریه توسط هر کاربر) - فیش حقوقی اساتید و کارکنان، همراه با کلیه گزارش ها و ثبت های لازم - قابلیت کار تحت شبکه (چند کامپیوتر با هم) (Top Students) - لیست قابل پرینت زبان آموزان برتر - اطلاعات حساب بانکی، چک ها؛ واریزی، موجودی - اطلاعات خاص مدیرشامل: تعریف کاربران و میزان دسترسی، آمارهای تعداد زبان آموزان به تفکیک ترم، جنسیت، کلاس، لیست افراد مردود شده یا ثبت نام نکرده، کاربر ثبت نام کننده و ... ، گزارش های مالی (شهریه، فروشگاه، بانک، درآمد و هزینه ها و ...)، و غیره - گواهی تحصیلی و شهریه - لیست زبان آموزانی که در ترم قبل بوده اند ولی در ترم جاری ثبت نام نکرده اند، لیست ثبت نامی های هر روز، مردودی ها و مشروطی های هر ترم (CD - فروشگاه (کتاب و - گزارش تولد های هر روز و امکان چاپ برگ تبریک تولد و ارایه آن به زبان آموزان و به پرسنل پس از اتمام دوره هاCertificate - امکان تهیه و چاپ - امکان چاپ کلیه فرم های مورد نیاز (فرم های ثبت نام، نظرسنجی، و ...) - کتابخانه