tice logo

سوالات متداول


1. قیمت نرم افزار :

نرم افزار تایس در جهت کمک به مدیریت هرچه راحت تر و ایده آل تر آموزشگاه های زبان طراحی شده و با توجه به خدمات فراوان این نرم افزار، هزینه آن بسیار ناچیز است. جهت اطلاع از هزینه نهایی نرم افزار و شرایط دریافت تخفیفات، با ما در ارتباط باشید.

2. چه کسانی می توانند تایس را خریداری کنند؟

تایس نرم افزار تخصصی مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی است لذا از این نرم افزار فقط در مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی قابل استفاده است.

3. نحوه پرداخت مبلغ نرم افزار:

مدیران محترم می توانند هزینه نرم افزار را به دو روش نقدی و اقساط پرداخت کنند در صورت پرداخت نقدی باید به حساب بانکی واریز شده تصویر فیش همراه با قرارداد ارسال شود در صورت پرداخت اقساط باید چک های معتبر بانکی به گروه نرم افزاری تایس ارسال شود. همچنین امکان پرداخت مبلغ پس از تحویل نرم افزار امکان پذیر است.

4. نحوه ارسال و نصب:

مدیران محترم می توانند نرم افزار تایس را از نمایندگان استانی بصورت حضوری تحویل گرفته ویا نرم افزار را از طریق پست بصورت کاملا رایگان دریافت نمایند. نصب و راه اندازی نرم افزار بسیار آسان بوده و درصورت نیاز به راهنمایی، گروه پشتیبانی راهنمایی های لازم را به شما ارائه خواهند کرد.

5. پشتیبانی نرم افزار چگونه است؟

نرم افزار تایس در ساعات کاری آموزشگاه ها، توسط گروهی از متخصصین، به سوالات و مشکلات کار با نرم افزار پاسخ می دهند.

6. آموزش استفاده از نرم افزار چگونه است؟

کار با نرم افزار بسیار آسان بوده و طراحی آن بسیار کاربرپسند است. گروه پشتیبانی تایس همواره آمادگی لازم در جهت آموزش و رفع سوالات را داشته و بعلاوه آن، به همراه نرم افزار دفترچه راهنمای کاملی نیز ارسال می گردد.

7. موسساتی که از این نرم افزار استفاده می کنند

در حال حاضر بیش از ۴۰۰ آموزشگاه زبان در تمام استان ها ی کشور به استفاده کنندگان این نرم افزار پیوسته اند که از ارایه لیست آنها معذور می باشیم اگر تمایل دارید به جهت مشاوره قبل از خرید با آنها صحبت کنید لطفا با ما در ارتباط باشید تا نام چند آموزشگاه مخصوصا نزدیک ترین آنها به شما را به اطلاع برسانیم.

8. امکانات سخت افزاری لازم برای استفاده از تایس:

به جهت بهره بری از تایس به تجهیزات معمول اداری از جمله سیستم کامپیوتری، پرینتر و اسکنر نیاز است در صورت نیاز تجهیزاتی مانند دستگاه کارتخوان و بارکدخوان نیز لازم است.